Cestovní Kufry Disney

Nově nabízíme bohatý výběr cestovních kufrů a dětských kufrů smotivy Disney. Připravili jsme pro Vás také exkluzívní cestovní kufry pro dospělé.

dětský kufr minniekufr na kolečkách Mickey

Povlečení

Sportovní kluby

stále rozšiřujeme nabídku povlečení oblíbených fotbalových klubů. V naší nabídce naleznete mimo jiné povlečení FC Barcelona , povlečení Manchester united, povlečení Real Madrid. S motivy fotbalových klubů nabízíme také plážové osušky, polštářky a fleecové deky. S mitivy některých fotbalových klubů nabízíme také batohy a školní potřeby.

povlečení FC Barcelona Team povlečení Manchester United


Nové vzory

povlečení SPIRAL

Nevšední povlečení v gothic stylu nejen pro milovníky metalu a příznivce hraběte Drákuly. Hlavním motivem povlečení z kolekce SPIRAL je vyobrazení smrti. Na povlečení, vesměs v tmavých ponurých barvách tak nalezneme nejen lebky, kostlivce ale také anděly. Nově zařazeno povlečení Spiral Vlkodlak, Draci, Vlk

 

povlečení vlkpovlečení Spiral Draci

Dětské povlečení z Belgie

Připravili jsme pro Vás výběr z dětského povlečení dvou předních Belgických firem. Rozšířili jsme tak nabídku o 2 motivy z přírodopisného seriálu Animal Planet. Mimo jiné od těchto firem nabízíme dětské povlečení Gormiti a Zhu Zhu Pets. Dále jsme zařadili velký výběr nových vzorů dětského povlečení, osušek a dek Hello Kitty . Přinášíme také dětské povlečení, ponča a osušky s motivy animovaného filmu Nouky

povlečení zhu zhu petspovlečení houmerpovlečení nouky

 

Povlečení PLAYBOY

Nabízíme největší výběr originálního povlečení PLAYBOY. Jako doplňek nabízíme  polštářky Playboy, osušky PLAYBOY, fllece deky PLAYBOY a další dopňkový sortiment Playboy. Aktuálně  připravujeme zařazení nových vzorů povlečení PLAYBOY z kolekce pro rok 2011. Veškeré námi prodávané výrobky  PLAYBOY jsou  opatřeny ochraným hologramem ověřujícím pravost.

povleceni Playboy Hawaiipovleceni Playboy Cherrypovleceni Playboy Glow

Povlečení Warhol

Kvalitní saténové povlečení z broušené bavlny s motivy amerického malíře grafika a filmového tvůrce Andrew Warhola, veřejnosti spíše známého jako Andy Warhol. Na povlečení nyní u nás zakoupíte i reprodukce jeho nejznámějších děl jako je obraz Marilyn Mnonroe nebo obraz plechovek od polévky Campbells

povleceni Warhol Bananapovleceni Warhol Cambelsspovleceni Warhol Daisies

 

Povlečení do postýlky

..  akce pro ŠKOLKY

Abychom vyšli vstříc mateřským školám a dalším zařízením pro děti připravujeme pravidelně akční nabídku povlečení do postýlkky právě pro tyto zařízení. Oproti cenám uvedeným zde v e-shopu získávají tato zařízení výraznou slevu. Pro aktuální informace nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.  Aktuální nabídku povlečení pro ŠKOLKY naleznete v menu.

Victoria Frances

ilustrace na povlečení

Zajímavým motivem na povlečení jsou ilustrace této španělské malířky malující v gotickém stylu. Tvorba Viktorie Frances se mimo povlečení  objevuje také v prestižních kalendářích a na plakátech.

Povlecení Victoria Frances Uplnek

Dětské povlečení

VEČERNÍČKY

Mezi nejoblíbenější dětské motivy povlečení, patří ty s hrdiny večerníčkových pohádek.
Nabízíme většinu dostupných vzorů povlečení s motivy  večerníčků ČT. Mezi nejžádanější patří povlečení s Krtečkem a vílou Amálkou

Detské povlecení Krtecekpovleceni Maxipes Fik

Svítící povlečení

Přesněji řečeno povlečení s fosforeskující vrstvou. Nový trend v úpravě převážně dětského povlečení nanesením svítící vrstvy. Dle výrobce a použité technologie se tato vrstva sepere po 15 až 20 vypráních. Svítící povlečení přináší mnoho radosti do dětských postelí. Svítící povlečení nabízíme například s motivem Cars, Bořek stavitel, Hannah Montana ..

Povlečení ED HARDY

V našem e-shopu naleznete také kompletní sortiment povlečení se vzory ED HARDY. Kolekce povlečení  ED HARDY je doplněna o fleecové deky, přehozy a froté osušky. Nově zařazeny do prodeje také polštářky s motivy ED HARDY.

Povlečení Ed. Hardy RybaPovlečení Ed Hardy Lebka

Povlečení do postýlky

Nabízíme jak s licenčními motivy, zejména večerníčků a Disney pohádek, tak s nelicenčními dětskými vzory. Většina námi nabízeného povlečení do postýlky je zhotovena ze 100% bavlny v hladké plátnové vazbě. Dále nabízíme povlečení do postýlky v provedení krep nebo ve směsi bavlny a polyesteru.

Povlečení do postýlky u nás naleznete v rozměrech

přikrývka 90x140cm, polštář 40x60

přikrývka 90x130cm, polštář 40x60

přikrývka 90x140cm, polštář 45x65

přikrývka 90x130cm, polštář 45x60

 

Povlečení  fototisk

Nabízíme také velký výběr povlečení fototisk, povlečení vyráběné nejmodernější metodou fototisku s velice jemným vykreslením detailu. Tato moderní technologie nám přináší věrné vyobrazení fotografií přenesené na povlečení. Mezi nejřádanější vzory povlečení fototisk patří povlečení s koňmy  a šelmami.


Informace- články » Povlečení do postýlky
Povlečení do postýlky

Narození dítěte je nejradostnější okamžik v životě člověka. Rodiče v očekávání tohoto okamžiku většinou propadají euforii spojené s nákupní horečkou. Pro budoucí miminko nakupují potřebné, ale i nepotřebné, dokonce často naprosto nevhodné věcičky a vybavení.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat věcem které jsou v přímém kontaktu s novorozencem, mezi které rozhodně patří i povlečení do postýlky. Pro první měsíce je vhodné zvolit povlečení do postýlky které je možno vyvařit nebo alespoň vyžehlit, a tím zničit všechny nebezpečné bakterie.

V prvních čtyřech až pěti měsících by výběr povlečení do postýlky měl být naprosto podřízen hygieničnosti a zdravotní nezávadnosti. Doporučujeme povlečení do postýlky v bílé barvě nebo světlých pastelových barvách. Poměrně nevhodné je povlečení v sytých barvách nebo s výrazným potiskem.

Bohužel díky nedostatku v normách pro povlečení podle kterých je udělován certifikát VHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET VĚKU se nelze ani podle tohoto označení u povlečení do postýlky řídit. Plátno na pracovní montérky musí splňovat přísnější parametry ohledně stálosti barev, obsahu škodlivin atd.. než dětské povlečení do postýlky.

Povlečení do postýlky je v každém případě nutno vybírat uváženě, pokud možno se vyvarovat nákupu levného Asijského povlečení. Nedoporučujeme také nakupovat povlečení do postýlky u něhož není uveden výrobce nebo země původu. Povlečení do postýlky volíme vždy ze 100% Bavlny nebo Bambusu, i když v pozdějším věku dítěte je možno použít povlečení do postýlky i s příměsí umělých vláken, například polyesteru.

Zhruba ve čtvrtém až pátém měsíci věku dítěte, kdy jeho vnímání okolí je už větší, je vhodné začít používat povlečení do postýlky s obrázky a vzory. Psychologové doporučují zakoupit pro dítě alespoň dva různé vzory ve dvou odlišných barvách, což podporuje rozvoj jejich vnímání okolí. Právě v této chvíli je možno zvolit povlečení do postýlky s oblíbenými licenčními motivy jako jsou například: Medvídek Pú, Víla Amálka, Cars, My Little Pony atd.

V české republice potažmo v EU je řada výrobců kteří nabízejí povlečení do postýlky ve vysoké kvalitě.

Před prvním povlečením je nutno, zvláště u malých dětí, nové povlečení do postýlky vyprat a vyžehlit, z tohoto důvodu není příliš vhodná úprava látky použité na povlečení do postýlky krepováním.

 

MjhjMG